Witajcie, drodzy czytelnicy! Mamy zaszczyt przedstawić Wam najnowsze nabytki w naszej bibliotece naukowej, które są nieocenionym źródłem wiedzy dla studentów, nauczycieli akademickich, badaczy oraz kadry administracji publicznej. Poniżej znajduje się lista nowych książek, które przybliżają najważniejsze aspekty obszaru pracy, zarządzania i zabezpieczeń społecznych.

 

„Marketing sieciowy – sekret milionerów”

Ta książka to niezastąpione źródło wiedzy dla tych, którzy interesują się marketingiem sieciowym. Poznaj tajemnice sukcesu milionerów w tej dziedzinie oraz dowiedz się, jakie strategie pomagają osiągnąć 90% dochodów dystrybutorów.

 

„Ekonomia miejskich dóbr wspólnych”

Dla tych zainteresowanych ekonomią miejską i wspólnymi zasobami, ta książka oferuje głębokie zrozumienie ekonomicznych aspektów zarządzania miejskimi zasobami i usługami.

 

„Strategiczne podejście do działania w social mediach”

Działania w mediach społecznościowych są obecnie kluczowym elementem strategii marketingowych. Książka ta dostarcza wskazówek dotyczących strategii prowadzenia działań w social mediach.

 

„Zrównoważony rozwój w zarządzaniu – monografia”

Zrównoważony rozwój to temat coraz bardziej istotny w dzisiejszym świecie biznesu. Monografia analizuje, jak zrównoważone podejście wpływa na procesy zarządzania.

 

„Internacjonalizacja przedsiębiorstw a procesy innowacyjne w globalnej gospodarce”

Globalizacja gospodarki stawia przed przedsiębiorstwami nowe wyzwania. Książka bada, jak internacjonalizacja wpływa na procesy innowacyjne w globalnym kontekście.

 

„Internacjonalizacja przedsiębiorstwa – strategia, zarządzanie, pomiar”

Dla tych, którzy interesują się międzynarodowym rozwojem przedsiębiorstw. Ta pozycja oferuje wgląd w strategie, zarządzanie i pomiar efektywności internacjonalizacji.

 

„Prawo Pracy – wybrane zagadnienia”

Prawo pracy to istotny element działalności każdej organizacji. Książka ta koncentruje się na wybranych aspektach tego obszaru prawnego.

 

„Przyszłość zarządzania procesowego”

Jak będzie wyglądać przyszłość zarządzania procesowego? Ta książka analizuje trendy i kierunki rozwoju tej dziedziny.

 

„Kodeks Pracy – aktualny tekst ustawy”

Aktualny tekst Kodeksu Pracy to niezbędne narzędzie dla wszystkich profesjonalistów związanych z obszarem pracy i zatrudnienia.

 

To tylko niektóre z fascynujących pozycji, które czekają na Państwa w Głównej Bibliotece Pracy i Zabezpieczenia Społecznego. Zachęcamy do odwiedzin i zgłębienia tych interesujących tematów!