W ostatnich dniach do naszej biblioteki naukowej trafiły najnowsze publikacje na temat kluczowych aspektów współczesnej edukacji i społeczeństwa – oczywiście w kontekście pracy i zabezpieczenia społecznego. Oto kilka z nich, które z pewnością zainteresują zarówno badaczy, jak i studentów:

 

„Kompetencje społeczne nauczycieli akademickich w dobie cyfryzacji”

Ta książka stanowi cenne źródło wiedzy dla nauczycieli akademickich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w kontekście wyzwań cyfrowego świata edukacji.

 

„Dokumentacja pracownicza – wzory dokumentów kadrowych z komentarzem”

Książka ta jest nieocenionym narzędziem dla pracowników działów HR i kadr oraz wszystkich, którzy zajmują się dokumentacją pracowniczą.

 

„Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych od A do Z”

Praktyczny przewodnik po zagadnieniach związanych z Funduszem Świadczeń Socjalnych, który będzie pomocny w codziennej pracy zarządu przedsiębiorstwa.

 

„Starzenie się społeczeństwa i ograniczenia w zdrowiu w perspektywie rynków pracy „starej” i „nowej” UE”

Ta publikacja analizuje wpływ starzenia się społeczeństwa na rynki pracy w kontekście różnic między państwami UE.

 

„Konstytucyjne wolności i prawa w Polsce”

Zbiorowa publikacja pod redakcją prof. Marka Chmaja, która stanowi dogłębną analizę konstytucyjnych wolności i praw w polskim porządku prawnym.

 

To tylko kilka z pozycji, które teraz możecie znaleźć w naszej bibliotece naukowej. Zawartość naszego katalogu dostępna jest pod linkiem http://aleph.gbpizs.gov.pl/F.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z tą cenną kolekcją!