dwie książki ustawione na blacie biurka

 Na zdjęciu: "Podróże służbowe. Polecanie i rozliczanie.", praca zbiorowa, Wyd. Wiedza i Praktyka, "Proaktywność i podejmowanie ryzyka w procesie rozwoju organizacji", red. K. Bratnicka-Myśliwiec, A. Dyląg, B.J. Gabryś, Wyd. Uniwersytetu Jagiellońskiego

Pełne zestawienia nabytków książkowych GBPiZS - wydawnictw zwartych gromadzonych w ramach zakupów, wymiany oraz darów - z podziałem na poszczególne lata i miesiące znaleźć można na naszej stronie ternetowej w zakładce ZBIORY/KSIĄŻKI/NABYTKI.

 

W dniu 1 lutego 2019 roku odbyła się w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju konferencja z okazji prezentacji najnowszego raportu Banku Światowego „World Development Report 2019: The Changing Nature of Work”. Raport poświęcony jest temu, jak zmienia się obecnie charakter pracy w wyniku postępu technologicznego. Obawy, że roboty zabiorą ludziom pracę zdominowały ostatnio dyskusję nad przyszłością pracy. Ale czy te obawy są w pełni uzasadnione? Prezentację wygłosił Michał Rutkowski, Dyrektor Naczelny Globalnej Praktyki Zabezpieczenia Społecznego i Pracy w Banku Światowym w Waszyngtonie. Swoje prezentacje wygłosili także: Instytut Badań Strukturalnych oraz Polski Instytut Ekonomiczny.

Raport pobrać można ze strony Banku Światowego => przejdź do strony